Stichting Marechaussee Contact

Koninklijke Marechaussee voor 1945
Voor 1945

Korps Politietroepen

Korps Militaire Politie

Koninklijke Marechaussee (tot 1996)

Koninklijke Marechaussee

Koninklijke Marechaussee

Stichting Marechaussee Contact
postadres : Postbus 125, 7590 AG Denekamp
website, e-mail, nieuwsbrief en twitter

Via onderstaande emailadressen kunt u contact opnemen met een aantal bestuursleden van de Stichting Marechaussee Contact.


 

 

Voorzitter

J. (Jack) Vlaming
Boxtel
voorzitter@marechausseecontact.nl



 

Vice-voorzitter

G. (Gerard) Roes
Den Haag
vice.voorzitter@marechausseecontact.nl



 

Algemeen secretaris

P. (Pier) Scholte
Denekamp
alg.secretaris@marechausseecontact.nl (tevens voor berichten van overlijden van SMC-begunstigers)



 

Penningmeester


P. (Piet) van Sprang
Nieuw Vennep

penningmeester@marechausseecontact.nl


Begunstigersbijdragen

E. (Eric) Haast
Dongen
begunstigersbijdragen@marechausseecontact.nl
postbankrekening NL82 INGB 0003 9121 06 t.n.v. SMC te Nieuw Vennep 

 


 

Begunstigersadministratie

C. (Cor) de Boom
Nunspeet
ledensecretaris@marechausseecontact.nl


 

Reüniecommissie

G. (Gerrit) Reloe 
Eindhoven 
reuniecommissie@marechausseecontact.nl



Veteranen en Reservisten

F. (Frans) H.C. Meijer
Harderwijk

veteranen@marechausseecontact.nl



Redactie tijdschrift "Marechaussee Contact"

Mevrouw M. (Marion) Broekhuizen-Klijnhout
postadres : Weeshuiswal 9, 4116 BR Buren

redactie@marechausseecontact.nl


 

Webmaster

R.
(Roel)
Bouwman
Dronten

webredactie@marechausseecontact.nl


Dank voor uw bezoek aan onze website en graag tot ziens!